Kariera

Rusza wstępna rekrutacja pracowników do Kopalni Przeciszów

Osoby zainteresowane ubieganiem się o pracę w nowej kopalni węgla informujemy, iż w dniach od 13 lipca do 30 sierpnia 2015 roku prowadzimy wstępną rekrutację pracowników do pracy w Kopalni Przeciszów.

Docelową rekrutację pracowników przyszłej kopalni planujemy rozpocząć w 2017 roku, niemniej już dziś chcemy sprawdzić, jak wiele osób z terenu powiatu oświęcimskiego wstępnie wyrażałoby zainteresowanie pracą w Kopalni Przeciszów.

Jako nowoczesna i stosująca najbardziej zaawansowane technologie kopalnia zatrudniać będzie nie tylko górników, ale również m.in. specjalistów z zakresu informatyki, automatyki i szeroko pojętych nauk technicznych, a także pracowników pionu obsługi, logistyki, transportu, administracji itp.

Do wszystkich z Państwa, którzy chcieliby w przyszłości związać się zawodowo z Kopalnią Przeciszów, adresujemy ankietę.

Ankieta nie inicjuje jeszcze procesu rekrutacji i nie daje gwarancji zatrudnienia. Pozwoli nam natomiast zorientować się, na ilu potencjalnych pracowników i o jakich kwalifikacjach możemy wstępnie liczyć na terenie wyżej wymienionych gmin i powiatu oświęcimskiego. Informacje zebrane z ankiet posłużą nam do przygotowania systemu szkoleń zawodowych dla przyszłych pracowników. Czas poświęcony na wypełnienie ankiety nie będzie stracony.
Po rozpoczęciu rekrutacji skontaktujemy się w pierwszej kolejności z osobami biorącymi udział w ankiecie. Jednocześnie zapewniamy, że informacje zawarte w ankiecie nie będą nigdzie publikowane i zostaną wykorzystane jedynie do celów przyszłej rekrutacji.

Więcej na temat rekrutacji w pliku: Plik PDF

Ankietę do wypełnienia można pobrać w pliku PDF lub Word: Plik PDF Plik Word

Informacje dotyczące zatrudnienia w nowo projektowanej kopalni Przeciszów: Plik PDFPlik PDF

 

Aktualne oferty pracy w Grupie Kopex

Aktualne oferty pracy w Grupie Kopex można prześledzić na stronie: KOPEX GROUP - Kariera.